Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

Tartu Ülikooli liikumislabori programm Liikuma Kutsuv Kool, Heategevusfond Aitan Lapsi ja Eesti üks tuntum kaubamärk Mesikäpp jagasid teist aastat järjest tasuta tasakaaluliine ehk slackbatuutide paigaldamist Eesti koolidesse.

Oleme rõõmsad, et üks 75st tasakaaluliinist paigaldati meie kooli hoovile. 1. klassile tehti kohapeal põgus sissejuhatus ning igaüks sai proovida hoida tasakaalu. Põhjust on veel rõõmustamiseks, sest alates sellest sügisest kaunistab meie kooli seina lisaks muude projektide tunnusvappidele ka Liikuma Kutsuva Kooli vapp. Vaata pilte SIITNende eesmärk on jõuda igasse Eestimaa nurka ning eelkõige julgustada ja ärgitada neid, kes täna kõige vähem liiguvad. Soovime aidata lapsed liikuma – mängulise, sotsiaalse ja meelelahutusliku liikumistegevuse kaudu.