Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

Täna, 23. veebruaril pidasime kolme kooliastmega eraldi vabariigi aastapäevale pühendatud miniaktuseid. Esinesid 1.-2. klassi plokkfköödiansambel. Laulsid 1. ja 2. klassi tüdrukud ning 3., 6. ja 7. klassi ühendkoor. Klaveripalasid esitasid Džuljeta Tilk ja Jaan Sepper. Aitäh õpetaja Grünet Trumsile. Direktor pidas kõne ning kiideti tublisid õppureid ja õpilasi, kes on saavutanud spordis väga häid tulemusi. Lisaks 21. veebruaril  toimus Tallinnas RahvaRaamatu uute lastelaulude raamatu ja CD esitlus. Sinna oli kutsutud ka meie kooli õp Helle Kirsi, kelle sõnadele loodud laul on samuti laulikus. Õp Helle kinkis nii raamatu kui CD koolile, et meie õpilastel oleks võimalik õppida uusi laule.  Vaata kõiki pilte SIIT